Α. Δ. Βατσάκη
Μεταφορική Εταιρεία | Μάνδρα Αττική
Η μεταφορική εταιρεία Α. Δ. Βατσάκη έχει έδρα στη Μάνδρα Αττικής, στη Θέση Στέρνα Χατζημήτρου, πραγματοποιώντας μεταφορές παντός είδους, κούριερ, μετακομίσεις και ψυγειομεταφορές σε όλη την Αττική.
Η εταιρεία μας αναλαμβάνει ολοκληρωμένες υπηρεσίες μεταφοράς, φύλαξης και συσκευασίας εμπορευμάτων, οικοσκευής και επίπλων διαθέτοντας σύγχρονα οχήματα και ανυψωτικά μηχανήματα.
Η εργασία μας χαρακτηρίζεται από συνέπεια, οργάνωση και επαγγελματισμό. Η ομάδα μας αποτελείται από έμπειρους επαγγελματίες οι οποίοι θα μεταφέρουν με ασφάλεια και προσοχή τα αντικείμενά σας.
Στόχος μας είναι η παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών σε προσιτές τιμές για ιδιώτες και επαγγελματίες σε όλη την Αττική, αλλά και Πανελλαδικά μέσω αξιόπιστων συνεργατών.
|